Декоративно Пакување – Window Box, large 34,5 x 25,5 x 7,5см

380 ден

9 на залиха

Кутија за подарок со прозорче во димензии 34,5 х 25,5 х 7,5см наполнета со цикцак декоративно полнење (кафеаво), декоративна трака + декоративна картичка.
*Бојата на декоративната трака и картичката може да бидат по ваш избор – пиши ни’ на чат на инста за да се договориме или ако знаеш што сакаш, само пиши ни’ во Забелешка за Нарачка.

Додатни информации

Димензии 34,5 × 25,5 × 7,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Декоративно Пакување - Window Box, large 34,5 x 25,5 x 7,5см

380 ден

9 на залиха