Декоративно кутивче за пари – Супер!

-13% Off

Original price was: 80 ден.Current price is: 70 ден.

За сите убави достигнувања на твоите најблиски подари им можност да се почастат сами. А убавата порака што ке иде во пакет нека биде твоја.

Кутивчето доаѓа со мала картичка со празен простор внатре за ваша лична порака. И малку конфети за убаво! А парите сами си ги додавате 🙂

Додатни информации

Димензии 9,5 × 6,2 × 2,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Декоративно кутивче за пари - Супер!

Original price was: 80 ден.Current price is: 70 ден.