Селфкеар

9 Products

Филтри
 • 790 ден

  Да бидеш благодарна за твојот живот, за твоите најблиски, за сѐ она што имаш, и за сите проблеми и предизвици кои ги немаш, во тоа е тајната на среќен, здрав и исполнет живот. Иако звучи едноставно и лесно, не сите практикуваме благодарност, особено не секојдневно. Затоа, благодарна сум што Марија Колевски свесно и посветено го креираше овој дневник за благодарност за да нѝ даде на сите една симпатична алатка за да ги запишуваме сите оние нешта, мали и големи, за кои сме благодарни секој ден и кои нѝ го прават животот поубав, полесен и порадосен.

 • Нема на залиха
  2.700 ден

  Подарок склопен со непроценливо тинтрање и себе-обожавање на ум.

  Подарокот се состои од:
  Афирмации за Правење Чуда
  Рачно изработени подметачи за чаши х2
  Ролер за масажа на лице Месечев Камен
  Златна Круна Декоративна Чинија (мала)
  Честитка “Обожавам што сум жена„
  Декоративно Пакување / basic – декоративна кутија + конфети + декоративна трака + картичка

  *Честитката може да биде било која, по твој избор, а истото се однесува и за декоративната трака (опции: црвена, светло розе, пинк, и маслинаста). Пиши нѝ го твојот избор при нарачување, во Забелешка за Нарачка, под делот за податоци.
  *За да стигнат производите во првобитна, неоштетена состојба, истите ке бидат соодветно заштитени пред да бидат ставени во декоративната кутија. Откако ке стигнат, можете самите да ги извадите од заштитните обвивки/кутивчиња и да ги распоредите убаво во кутијата (уште поубаво – на ваш начин).

 • Позитивни Афирмации за Правење Чуда - Селфкеар at its finest - Концепт епродавница Френкли - frankly.mk
  480 ден

  ВАЖНО! Поради зголемени набавни цени на потребните материјали за изработка на афирмациите, од 5ти Декември цената на сетот ке биде зголемена од 380 на 480 денари.
  Basic сетот се состои од 7 картички со афирмации кои ќе ти помогнат да си ја обновиш и/или зацврстиш љубовта спрема себе, искрено да му поверуваш на животот дека е скроз на твоја страна, и да го започнеш најзабавното патување ever – кон твојата најдобра и најискрена верзија. И малку конфети за да ги прославиш сите твои мали и големи победи!

 • 700 ден

  Додека розе ролерот за лице не е од природен полудраг камен, сепак ја има истата функција, и ги нуди истите бенефиции како и другите ролери, но со намалена ефективност:

  Clear
 • 1.100 ден

  Секојдневното користење на ролер за масажа на лице од месечев камен – природен минерал, доаѓа со пакет супер бенефиции за тебе и твоето убаво лице.

  Clear
 • 1.100 ден

  Секојдневното користење на ролер за масажа на лице од темно зелен жад – природен минерал, доаѓа со пакет супер бенефиции за тебе и твоето убаво лице.

  Clear
 • 900 ден

  Секојдневното користење на ролер за масажа на лице од светло зелен жад – природен минерал, доаѓа со пакет супер бенефиции за тебе и твоето убаво лице.

  Clear
 • 900 ден

  Секојдневното користење на ролер за масажа на лице од обсидијан – вулканско стакло настанато по природен пат, доаѓа со пакет супер бенефиции за тебе и твоето убаво лице.

  Clear
 • Нема на залиха
  1.100 ден

  Секојдневното користење на ролер за масажа на лице од розе кварц – природен минерал, доаѓа со пакет супер бенефиции за тебе и твоето убаво лице.

  Clear