Тефтер за Рецепти

490 ден

Тефтер за да си ги запишеш сите твои омилени рецепти. Одлична идеја и како подарок за блиските кои обожаваат да готват, сакаат да ги угостуваат блиските со превкусни јадења, или пак оние кои допрва почнуваат со авантурите во кујна.

Тефтерот е во А5 димензија, има 80 листа, и има заштитна проѕирна фолија, зошто знаеме дека работите во кујна знаат брзо да станат messy. Внатрешниот дизајн е чист и едноставен со цел да можеш да ги запишеш внатре и оние поголеми и покомплицирани рецепти, како и најбитните работи поврзани со нив.

Додатни информации

Тежина 0,24 kg
Димензии 14,9 × 1 × 20,6 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Тефтер за Рецепти

490 ден