рецепти

5 Products

Филтри
 • Нема на залиха
  3.000 ден

  Совршен подарок за другарка, мајка, свекрва, сестра или било која блиска личност која обожава гости и кај која секогаш најубаво си поминувате.

  Подарокот се состои од:
  – 1х Дрвен Послужавник
  – 1х Тефтер за Рецепти
  – 1х Новогодишна Чинија Дедо Мраз и Рудолф, елка
  – 1х Стаклен Лампион, емералд (4см)
  – 1х Прстен за Салфета, сет од две
  – 1х Декоративно Снежно Гранче
  – 1х Пепермин Лижавче (бастумче)
  – 5х Чоколатца Рафаело
  *вештачки снеф во основата на подарокот
  *подарокот е замотан во проѕирна фолија и врзан со декоративна трака + декоративна празнична картичка

 • Нема на залиха
  2.600 ден

  Подарок за Нов Дом склопен за вистинските љубители на чекање гости и правење собиранки во пријатна, домашна атмосфера со интересна храна. Оние од типот на Моника од Friends и нејзиното “I’m always the hostess”.

  Подарокот се состои од:
  Дрвен Послужавник Hostess
  Тефтер за Рецепти
  Свеќа Twisted, розе
  Свеќа Vintage, nudes
  Свеќа Soft, розе
  Чоколатца Рафаело х5
  Чоколатца Фереро х5
  Декоративно гранче Еукалиптус х1
  Декоративни Памукчиња х3
  Честитка Само Дома си е Дома (може да биде било која, по твој избор)
  Декоративно Пакување со проѕирна фолија + 2 декоративни траки + декоративна картичка (може да бидат по твој избор)

 • Нема на залиха
  2.580 ден

  Несекојдневен, а секојдневно-корисен подарок за слава за посебните луѓе во твојот живот.

  Подарокот се состои од:
  – Дрвен Послужавник Hostess (30x30cm)
  – Тефтер за Рецепти
  – Честитка Среќна Слава
  – Свеќа Atmosphere, розе
  – Џин Beefeater, 2 мали флашички
  – Raffaello чоколатца, х5
  – Ferrero Rocher чоколатца, х5
  – Декоративно Гранче Еукалиптус
  – Декоративно Пакување во проѕирна фолија со машна + картичка Среќна Слава

 • 490 ден

  Тефтер за да си ги запишеш сите твои омилени рецепти. Одлична идеја и како подарок за блиските кои обожаваат да готват, сакаат да ги угостуваат блиските со превкусни јадења, или пак оние кои допрва почнуваат со авантурите во кујна.

  Тефтерот е во А5 димензија, има 80 листа, и има заштитна проѕирна фолија, зошто знаеме дека работите во кујна знаат брзо да станат messy. Внатрешниот дизајн е чист и едноставен со цел да можеш да ги запишеш внатре и оние поголеми и покомплицирани рецепти, како и најбитните работи поврзани со нив.