Божиќен Подарок – You Make it Feel like Christmas

Нема на залиха

3.000 ден

Out of stock

Совршен подарок за другарка, мајка, свекрва, сестра или било која блиска личност која обожава гости и кај која секогаш најубаво си поминувате.

Подарокот се состои од:
– 1х Дрвен Послужавник
– 1х Тефтер за Рецепти
– 1х Новогодишна Чинија Дедо Мраз и Рудолф, елка
– 1х Стаклен Лампион, емералд (4см)
– 1х Прстен за Салфета, сет од две
– 1х Декоративно Снежно Гранче
– 1х Пепермин Лижавче (бастумче)
– 5х Чоколатца Рафаело
*вештачки снеф во основата на подарокот
*подарокот е замотан во проѕирна фолија и врзан со декоративна трака + декоративна празнична картичка

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Божиќен Подарок - You Make it Feel like Christmas

3.000 ден

Out of stock