Santa Claus

8 Products

Филтри
 • Нема на залиха
  1.170 ден

  Подарокот се состои од:
  – Шоља за Кафе/Чај Calm, шкртки
  – Мала Керамичка Куќичка Magic Moments at Home
  – 7x Kinder Bueno Чоколатца
  – 1х Пеперминт Лижавче (бастумче)
  – 1х Декоративно Снежно Гранче
  *подарокот е замотан во проѕирна фолија и врзан со декоративна трака и декоративна картичка по ваш избор

 • 630 ден

  Совршено secret santa подароче за другарка, колешка, сестра која обожава топли пијалоци и уникатни шољички со божиќна тема.

  Подарокот се состои од:
  – Керамичка Шољичка Дедо Мраз
  – 3х Чоколатца Рафаело
  – Декоративно Снежно Гранче
  – Декоративно Кутивче
  – Честитка Your Secret Santa

 • 860 ден

  Мало божиќно подароче за големи зимски уживања со нешто топло за пиење во празнична атмосфера.

  Подарокот се состои од:
  – 1х Филџан со Тацна Дедо Мраз
  – 1х Инста Гранд Капучино
  – 1х Инста Гранд 3во1
  – 1х Инста Гранд Black’n’Easy
  – 1х Пеперминт Лижавче
  – 3х Рафаело Чоколатца
  – Декоративна Кутија + Декоративна Трака + Картичка

 • Нема на залиха
  1.590 ден

  Симпатичен secret santa подарок за личност која ужива во cozy зимски моменти по дома.

  Подарокот се состои од:
  – Мала Керамичка Куќичка – Magic Moments at Home
  – Керамички Свеќник Снегулка – Бистра
  – Свеќа Soft, розе
  – Мини Снежна Елкичка на трупче
  – 7 Чоколатца Рафаело
  – Честитка Поларна Мечка на Лизгалки
  – мали декоративни снежни гранчиња
  – декоративно пакување / medium (декоративна кутија, полнење, декоративна трака + картичка по ваш избор)

 • Нема на залиха
  2.590 ден

  Богат secret Santa подарок за блиска личност која сакаш максимално да ужива во празничнава сезона.

  Подарокот се состои од:
  – 1х Свеќа Vintage Christmas Tree
  – 1х Керамичка Куќичка White Christmas
  – 2x Керамички Шољички Дедо Мраз
  – 2х Инста Гранд Капучино
  – 2х Пеперминт Лижавчиња (бастумчиња)
  – Мали Декоративни Гранчиња
  – Честитка Driving Home for Christmas
  – 9х Чоколатца Рафаело
  – Декоративно Пакување large (декоративна кутија, полнење, декоративна трака + картичка по ваш избор)

 • 1.300 ден

  Подари им топли моменти со ова преслатко secret santa подароче.

  Подарокот се состои од:
  – 2х Керамички Шољички Дедо Мраз
  – 9х Чоколатца Рафаело
  – 2х ИнстаГранд Капучино
  – 2х ИнстаГранд Black’n’Easy
  – 2х ИнстаГранд 3во1
  – Мали Декоративни Гранчиња
  – Честитка Winter Wonderland
  – Декоративно Пакување / medium (декоративна кутија, полнење, декоративна трака + картичка – може да бидат по ваш избор)

 • Нема на залиха
  3.000 ден

  Совршен подарок за другарка, мајка, свекрва, сестра или било која блиска личност која обожава гости и кај која секогаш најубаво си поминувате.

  Подарокот се состои од:
  – 1х Дрвен Послужавник
  – 1х Тефтер за Рецепти
  – 1х Новогодишна Чинија Дедо Мраз и Рудолф, елка
  – 1х Стаклен Лампион, емералд (4см)
  – 1х Прстен за Салфета, сет од две
  – 1х Декоративно Снежно Гранче
  – 1х Пепермин Лижавче (бастумче)
  – 5х Чоколатца Рафаело
  *вештачки снеф во основата на подарокот
  *подарокот е замотан во проѕирна фолија и врзан со декоративна трака + декоративна празнична картичка