Божиќен Подарок – Cozy & Warm with Santa

860 ден

4 на залиха

Мало божиќно подароче за големи зимски уживања со нешто топло за пиење во празнична атмосфера.

Подарокот се состои од:
– 1х Филџан со Тацна Дедо Мраз
– 1х Инста Гранд Капучино
– 1х Инста Гранд 3во1
– 1х Инста Гранд Black’n’Easy
– 1х Пеперминт Лижавче
– 3х Рафаело Чоколатца
– Декоративна Кутија + Декоративна Трака + Картичка

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Божиќен Подарок - Cozy & Warm with Santa

860 ден

4 на залиха