Secret Santa Подарок – Christmas Mug Love

630 ден

1 на залиха

Совршено secret santa подароче за другарка, колешка, сестра која обожава топли пијалоци и уникатни шољички со божиќна тема.

Подарокот се состои од:
– Керамичка Шољичка Дедо Мраз
– 3х Чоколатца Рафаело
– Декоративно Снежно Гранче
– Декоративно Кутивче
– Честитка Your Secret Santa

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Secret Santa Подарок - Christmas Mug Love

630 ден

1 на залиха