Божиќен Подарок – Cozy Moments

Нема на залиха

1.590 ден

Out of stock

Симпатичен secret santa подарок за личност која ужива во cozy зимски моменти по дома.

Подарокот се состои од:
– Мала Керамичка Куќичка – Magic Moments at Home
– Керамички Свеќник Снегулка – Бистра
– Свеќа Soft, розе
– Мини Снежна Елкичка на трупче
– 7 Чоколатца Рафаело
– Честитка Поларна Мечка на Лизгалки
– мали декоративни снежни гранчиња
– декоративно пакување / medium (декоративна кутија, полнење, декоративна трака + картичка по ваш избор)

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Божиќен Подарок - Cozy Moments

1.590 ден

Out of stock