Божиќен Подарок – Home for Christmas

Нема на залиха

2.590 ден

Out of stock

Богат secret Santa подарок за блиска личност која сакаш максимално да ужива во празничнава сезона.

Подарокот се состои од:
– 1х Свеќа Vintage Christmas Tree
– 1х Керамичка Куќичка White Christmas
– 2x Керамички Шољички Дедо Мраз
– 2х Инста Гранд Капучино
– 2х Пеперминт Лижавчиња (бастумчиња)
– Мали Декоративни Гранчиња
– Честитка Driving Home for Christmas
– 9х Чоколатца Рафаело
– Декоративно Пакување large (декоративна кутија, полнење, декоративна трака + картичка по ваш избор)

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Божиќен Подарок - Home for Christmas

2.590 ден

Out of stock