Мало Кутре со Црвена Капа

150 ден

3 на залиха

Ова мало, разиграно кутре има голем потенцијал да внесе позитивна енергија каде и да му најдеш место за празниците. Супер е и како подарок за личноста во твојот живот што обожава кутриња.

Додатни информации

Тежина 0,8 kg
Димензии 7 × 4,5 × 6 cm

Description

Мало Кутре со Црвена Капа

150 ден

3 на залиха