Новогодишно Декоративно Пакување 25x21x9cm

Нема на залиха

250 ден

Кога веќе имаш изберено топ новогодишен подарок, комплетирај го со забавно пакување и спреми се за сериозно радосни реакции.
Избери ја обвивката со која сакаш да биде замотана кутијата од понудените патерни, а доколку имаш некаква желба за украсната трака, картичката за име и/или боја на конфети пиши ни во „Забелешка за Нарачка“ при нарачување.

Додатни информации

Димензии 25 × 21 × 9 cm
pattern

Елки, Лизгалки, Новогодишно Лижавче, Фалала, Хо Хо Хо, Холи

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Новогодишно Декоративно Пакување 25x21x9cm

Додај во кошничка