Secret Santa Божиќен Подарок – Warm on a Snowy Day

Нема на залиха

1.170 ден

Out of stock

Подарокот се состои од:
– Шоља за Кафе/Чај Calm, шкртки
– Мала Керамичка Куќичка Magic Moments at Home
– 7x Kinder Bueno Чоколатца
– 1х Пеперминт Лижавче (бастумче)
– 1х Декоративно Снежно Гранче
*подарокот е замотан во проѕирна фолија и врзан со декоративна трака и декоративна картичка по ваш избор

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Secret Santa Божиќен Подарок - Warm on a Snowy Day

1.170 ден

Out of stock