Божиќен Подарок – Winter Mornings

1.300 ден

1 на залиха

Подари им топли моменти со ова преслатко secret santa подароче.

Подарокот се состои од:
– 2х Керамички Шољички Дедо Мраз
– 9х Чоколатца Рафаело
– 2х ИнстаГранд Капучино
– 2х ИнстаГранд Black’n’Easy
– 2х ИнстаГранд 3во1
– Мали Декоративни Гранчиња
– Честитка Winter Wonderland
– Декоративно Пакување / medium (декоративна кутија, полнење, декоративна трака + картичка – може да бидат по ваш избор)

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Божиќен Подарок - Winter Mornings

1.300 ден

1 на залиха