гости

1 Product

Филтри
 • Нема на залиха
  3.000 ден

  Совршен подарок за другарка, мајка, свекрва, сестра или било која блиска личност која обожава гости и кај која секогаш најубаво си поминувате.

  Подарокот се состои од:
  – 1х Дрвен Послужавник
  – 1х Тефтер за Рецепти
  – 1х Новогодишна Чинија Дедо Мраз и Рудолф, елка
  – 1х Стаклен Лампион, емералд (4см)
  – 1х Прстен за Салфета, сет од две
  – 1х Декоративно Снежно Гранче
  – 1х Пепермин Лижавче (бастумче)
  – 5х Чоколатца Рафаело
  *вештачки снеф во основата на подарокот
  *подарокот е замотан во проѕирна фолија и врзан со декоративна трака + декоративна празнична картичка