круна

2 Products

Филтри
 • 2.520 ден

  Божиќен подарок кој најубаво ке одговара за твоја блиска личност која ги обожава и сезонава и Оревокршачот.

  Подарокот се состои од:
  – 1х Златна Круна Декоративна Чинија (голема)
  – 1х Декортивна Фигура Оревокршач (смола)
  – 1х Мини Керамичка Куќичка со Сијаличка (модел the More you Give, the More you Have)
  – 1х Свеќа Шишарка Ела (кафеава)
  – 2х Декоративно Снежно Гранче
  – 5х Чоколатца Рафаело
  – 1х Честитка Оревокршач
  *спакувано во проѕирна фолија како на втората слика
  *доколку избереш опција достава со брза пошта, сите производи како и целиот подарок ке бидат обезбедени и спакуван во заштиштна фолија со меурчиња

 • Нема на залиха
  1.200 ден

  Ако вашите разговори, дали на телефон, преку пораки, на кафе, наутро на станување, ти се омилени, тогаш ова е подарокот кој го бараш. Одговара и за Неа и за Него.

  Подарокот се состои од:
  Златна Круна Декоративна Чинија, мала
  Шоља за Кафе Малиот Принц Роза
  Честитка Сѐ е Царски
  Декоративно Пакување / basic – кутија + декоративна трака + декоративна картичка за подарок

  *Ако сакаш подарокот да биде повеќе во твој стил, избери си декоративната картичка од сликите, а декоративната трака може да биде црвена, светло розе, пинк (како буквите), и маслинаста. Пиши нѝ го твојот избор при нарачување, во Забелешка за Нарачка, под делот за податоци.
  *За да стигнат производите во првобитна, неоштетена состојба, истите ке бидат соодветно заштитени пред да бидат ставени во декоративната кутија. Откако ке стигнат, можете самите да ги извадите од заштитните обвивки/кутивчиња и да ги распоредите убаво во кутијата (уште поубаво – на ваш начин).