Божиќен Подарок – Nutcracker’s Kingdom of Love

2.520 ден

2 на залиха

Божиќен подарок кој најубаво ке одговара за твоја блиска личност која ги обожава и сезонава и Оревокршачот.

Подарокот се состои од:
– 1х Златна Круна Декоративна Чинија (голема)
– 1х Декортивна Фигура Оревокршач (смола)
– 1х Мини Керамичка Куќичка со Сијаличка (модел the More you Give, the More you Have)
– 1х Свеќа Шишарка Ела (кафеава)
– 2х Декоративно Снежно Гранче
– 5х Чоколатца Рафаело
– 1х Честитка Оревокршач
*спакувано во проѕирна фолија како на втората слика
*доколку избереш опција достава со брза пошта, сите производи како и целиот подарок ке бидат обезбедени и спакуван во заштиштна фолија со меурчиња

Додатни информации

Димензии 22 × 22 × 15 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Божиќен Подарок - Nutcracker's Kingdom of Love

2.520 ден

2 на залиха