свршувачка

1 Product

Филтри
 • 2.040 ден

  Подарокот се состои од:

  – Шоља за Кафе Tranquility, розе
  – Шоља за Кафе Tranquility, минт
  – Честитка Радости Радости Радости
  – Декоративно Гранче Еукалиптус (минт-бело)
  – Смирноф водка – 0,05л 2ком.
  – Турско Кафе Блек Енд Изи 2ком. и Кафе Инста Гранд – 3 во 1 2ком.
  – Рафаело – Сет од 4 чоколадца 2ком.
  – Кутија за Подарок (basic large 31,5 х 23,5 х 8,5см) со Декоративни Картичка, Трака и Хартија за Полнење

  *Честитката, декоративната картичка и декоративната трака можат да се сменат, по ваш избор (пишете нѝ која избирате во делот Забелешка за Нарачка)
  Доколку не изберете, траката и картичката ке бидат во склад со боите и темата на самиот подарок.