Подарок за Веридба – Moments of Tranquility

2.040 ден

3 на залиха

Подарокот се состои од:

– Шоља за Кафе Tranquility, розе
– Шоља за Кафе Tranquility, минт
– Честитка Радости Радости Радости
– Декоративно Гранче Еукалиптус (минт-бело)
– Смирноф водка – 0,05л 2ком.
– Турско Кафе Блек Енд Изи 2ком. и Кафе Инста Гранд – 3 во 1 2ком.
– Рафаело – Сет од 4 чоколадца 2ком.
– Кутија за Подарок (basic large 31,5 х 23,5 х 8,5см) со Декоративни Картичка, Трака и Хартија за Полнење

*Честитката, декоративната картичка и декоративната трака можат да се сменат, по ваш избор (пишете нѝ која избирате во делот Забелешка за Нарачка)
Доколку не изберете, траката и картичката ке бидат во склад со боите и темата на самиот подарок.

Додатни информации

Димензии 31,5 × 23,5 × 8,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подарок за Веридба - Moments of Tranquility

2.040 ден

3 на залиха