Декоративно Пакување – Кутија за Подарок, basic, square 15 x 15 x 15см (бела)

150 ден

10 на залиха

Кутија за подарок, однадвор бела, внатре кафеава, со димензии 15 х 15 х15 см, наполнета со цикцак декоративно полнење (кафеаво), декоративна трака + декоративна картичка.
*Бојата на декоративната трака и картичката може да бидат по ваш избор – пиши ни’ на чат на инста за да се договориме или ако знаеш што сакаш, само пиши ни’ во Забелешка за Нарачка.

Додатни информации

Димензии 15 × 15 × 15 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Декоративно Пакување - Кутија за Подарок, basic, square 15 x 15 x 15см (бела)

150 ден

10 на залиха