Светлечка керамичка декоративна пеќурка со Зајчиња

1.990 ден

2 на залиха

Додатни информации

Тежина 0,77 kg
Димензии 16 × 15 × 22 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Светлечка керамичка декоративна пеќурка со Зајчиња

1.990 ден

2 на залиха