Златна Круна Декоративна Чинија

600 ден890 ден

Оваа мулти-наменска златна круна освен што ке му даде карактер на просторот во кој ке ја сместиш, може и да биде новото место за сите твои ситници кои ги користиш секој ден (клучеви, стегачиња, шноли…), здела за овошје, декоративна чинија накитена со твоите омилени Божиќни украси, а истовремено и супер подарок за сите цареви и царици во твојот живот.

*метална

Додатни информации

Тежина N/A
Димензии N/A
size

голема, мала

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Златна Круна Декоративна Чинија

Додај во кошничка