филџани

2 Products

Филтри
 • 2.800 ден

  Додај им божиќна магија на твоите празнични, зимски собиранки и разиграј ја твојата божиќна трпеза со овој симпатичен сет.

  *сетот се состои од божиќна чинија, здела & два филџани со тацна Дедо Мраз
  *сите производи се керамички

 • Нема на залиха
  1.620 ден

  Подарок кој ги слави заедничките моменти на љувов, другарство, бескрајни разговори. Погоден за честитање нов дом, веридба, или некој нов почеток.

  Подарокот се состои од:
  – Декоративно Пакување (кутијата е врзана со декоритивна трака во црвена боја + декоративна картичка Со Среќа)
  – Честитка Со Среќа и Само Напред
  – Две Шољи Calm
  – 2 Кесички Турско Кафе (grand kafa)
  – 2 Кесички 3во1 Кафе (grand kafa)
  – 2 Кесички Капучино (grand kafa)
  – Raffaello чоколатца (15 или 1 цела кутија)

  *Декоративната трака, картичка и честитка можат да се сменат по твој вкус – пиши нѝ на чат за да се договориме.