Подарок Кафе Сет Calm

Нема на залиха

1.620 ден

Out of stock

Подарок кој ги слави заедничките моменти на љувов, другарство, бескрајни разговори. Погоден за честитање нов дом, веридба, или некој нов почеток.

Подарокот се состои од:
– Декоративно Пакување (кутијата е врзана со декоритивна трака во црвена боја + декоративна картичка Со Среќа)
– Честитка Со Среќа и Само Напред
– Две Шољи Calm
– 2 Кесички Турско Кафе (grand kafa)
– 2 Кесички 3во1 Кафе (grand kafa)
– 2 Кесички Капучино (grand kafa)
– Raffaello чоколатца (15 или 1 цела кутија)

*Декоративната трака, картичка и честитка можат да се сменат по твој вкус – пиши нѝ на чат за да се договориме.

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подарок Кафе Сет Calm

1.620 ден

Out of stock