нов дом

4 Products

Филтри
 • Нема на залиха
  1.650 ден

  Подарок за уживателите на кафе, а погоден и за посебни пригоди, како нов дом, роденден, веридба, итн.

  Подарокот се состои од:
  Шоља Seaside Breeze, birds’ songs x1
  Шоља Seaside Breeze, waves x1
  Сет од 3 вида инстант кафе (турско,3 во 1, капучино) х2
  Чоколатца Ferrero Rocher х8
  Чоколатца Raffaello x7
  Декоративна Кутија со декоративна трака + декоративна Картичка
  Честитка (честитката е по твој избор, само пиши нѝ во Забелешка за Нарачка која ја избираш)

 • Нема на залиха
  2.180 ден

  Совршен подарок за твоите најблиски кои започнуваат или ја продлжуваат својата заедничка приказна во нов дом.

 • Нема на залиха
  1.320 ден

  Совршен подарок за твоите најблиски кои започнуваат или ја продлжуваат својата заедничка приказна во нов дом.

 • Нема на залиха
  1.620 ден

  Подарок кој ги слави заедничките моменти на љувов, другарство, бескрајни разговори. Погоден за честитање нов дом, веридба, или некој нов почеток.

  Подарокот се состои од:
  – Декоративно Пакување (кутијата е врзана со декоритивна трака во црвена боја + декоративна картичка Со Среќа)
  – Честитка Со Среќа и Само Напред
  – Две Шољи Calm
  – 2 Кесички Турско Кафе (grand kafa)
  – 2 Кесички 3во1 Кафе (grand kafa)
  – 2 Кесички Капучино (grand kafa)
  – Raffaello чоколатца (15 или 1 цела кутија)

  *Декоративната трака, картичка и честитка можат да се сменат по твој вкус – пиши нѝ на чат за да се договориме.