Сет Подарок за Нов Дом – Home is Together

2.340 ден

3 на залиха

Подарокот се состои од:

– Голема керамичка вазна Амстердам, пастел (old rose)
– Шоља за Кафе Tulip, розе х2
– Декоративно гранче Colorful Birds (зелено)
– 2х Турско Кафе Блек енд Изи и 2х ИнстаГранд Кафе 3во1
– 2х Рафаело – Сет од 4 чоколадца
– Честитка Уживајте во Новото Дома
– Кутија за Подарок со Декоративна Картичка + Декоративна Трака

*Честитката, декоративната картичка и декоративната трака можат да се сменат, по ваш избор (пишете нѝ која избирате во делот Забелешка за Нарачка)
Доколку не изберете, траката и картичката ке бидат во склад со боите и темата на самиот подарок.

Додатни информации

Димензии 31,5 × 23,5 × 8,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сет Подарок за Нов Дом - Home is Together

2.340 ден

3 на залиха