Декоративна Кутија Златен Орев

-20% Off

Original price was: 2.100 ден.Current price is: 1.680 ден.

3 на залиха

Декоративна кутија во облик на орев – твоето ново омилено парче декор, кое воедно ке биде скришно место за твоите омилени мали парчиња, или пак оние кои не изгледаат баш симпатично и сакаш да ги скриеш, а сепак да ти бидат при рака (ве гледаме полначи, батерии, клучеви, и слично).

Додатни информации

Тежина 0,99 kg
Димензии 20 × 17 × 15 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Декоративна Кутија Златен Орев

Original price was: 2.100 ден.Current price is: 1.680 ден.

3 на залиха