Декоративно Чинивче Месечина / handmade

-13% Off

Original price was: 480 ден.Current price is: 420 ден.

6 на залиха

Ова мало, симпатично, рачно-изработено тањирче во облик на месечина е совршено за сите мали нешта кои ги обожаваш, а лесно се губат, како прстенчиња, шнолки, обетки, итн.

*Месечинката е изработена рачно од талентираната Ана Молкоска.
*ја добивате заедно со мини картичката Once a Dreamer Always a Dreamer.

Додатни информации

Тежина 0,64 kg
Димензии 11 × 6,5 × 2 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Декоративно Чинивче Месечина / handmade

Original price was: 480 ден.Current price is: 420 ден.

6 на залиха