Голема Сива Декоративна Свеќа

-10% Off

Original price was: 400 ден.Current price is: 360 ден.

2 на залиха

Декоративната свеќа во облик на камен отсликува кул карактер и необичност и освен за свој кеф, супер е и како подарок за разни пригоди (роденден, вселување во нов дом, нова година, 8ми март) за посебните луѓе во твојот живот (омилента другарка, професорка, твојата бфф или бест фризерка форевр, другарка ти од пилатес, и слично).

Кога гори свеќата, нејзиниот неправилен облик не му дозволува на стопениот восок да се задржи во средина како кај обичните свеќи, туку го усмерува восокот да тече по свеќата, па за да си ги заштитите површините по дома, бидете сигурни да има некаква подлога под свеќата.

Додатни информации

Тежина 0,49 kg
Димензии 11 × 7,5 × 10 cm

Description

Голема Сива Декоративна Свеќа

Original price was: 400 ден.Current price is: 360 ден.

2 на залиха