Шоља за Чај Space Travel

580 ден

10 на залиха

Додатни информации

Тежина 0,48 kg
Димензии 12 × 9 × 14,5 cm
Шифра: Ш010 Категории: , , , , Тагови: , , ,

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Шоља за Чај Space Travel

580 ден

10 на залиха