Декоративно Пакување / basic medium

Нема на залиха

220 ден

Out of stock

Декоративно пакување за да си составиш подарок во твој стил за кој ке бидеш сигурна/сигурен дека ке биде прифатен со радост.

Декоративното пакување се состои од кутија во димензии 26,5см х 15,2см х 10,2см, декоративни кафеави конфети и е обвиткано со декоративна трака + картичка (и двете можат да бидат по твој избор, пиши нѝ на Instagram или Facebook за да се договориме)

Додатни информации

Димензии 26,5 × 15,2 × 10,2 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Декоративно Пакување / basic medium

220 ден

Out of stock