Керамичко зајче со јајце (златно)

380 ден

4 на залиха

Додатни информации

Тежина 0,11 kg
Димензии 5,5 × 8,5 × 11 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Керамичко зајче со јајце (златно)

380 ден

4 на залиха