Oversized Маица Everything goes my Way

1.300 ден

Храбро и на свој начин освој го секој ден и сѐ што ти носи со добра мисла. И уште подобра маица.

100% памук
100% македонски производ – маица, илустрација, принт

*маицата на сликава е број XL
*доколку во момент немаме на залиха, маичката која ја избравте ке биде испратена за достава во рок од 5-10 дена.

Додатни информации

Димензии N/A
size

XL, S, M, L

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Oversized Маица Everything goes my Way

Додај во кошничка