Поларна Мечка на Лизгалки / рачно-изработен лампион

700 ден

2 на залиха

Оваа тотално-модерна поларна мечка на лизгалки е совршено откачен и впечатливо симпатичен детаљ кој ке ја разигра твојата елка со малку поларна магија и ке биде хит на секоја твоја празнична дружба. Супер и како подарок за сите твои омилени фанатици по празничната сезона.
* Уникатен, рачно изработен лампион/украс
* Бидејќи се изработуваат рачно, сите поларни мечки на лизгалки може по малку да варираат во големина
* Количините ке бидат надополнувани, но сепак ке бидат ограничени

Додатни информации

Димензии 10 × 4 × 17 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Поларна Мечка на Лизгалки / рачно-изработен лампион

700 ден

2 на залиха