Шоља за Кафе Long Pause

500 ден

*шољата собира +/-350мл

Додатни информации

Димензии N/A
color

, , ,

Шифра: N/A Категории: , , , , Тагови: , , ,

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Шоља за Кафе Long Pause

Додај во кошничка