Услуга Принт на Фотографија

90 ден550 ден

Фотографиите се портал кон спомените, мали временски машини од хартија кои нѐ носат до минати моменти на радост, љубов, заедништво, моменти кои го означуваат нашето постоење. Дозволи нѝ да ги овековечиме твоите најомилени моменти со нашиот, нескромно кажано, ѕвер од принтер Canon Prograf 1000.
*Принтерот користи 12 високо-квалитетни pigment ink бои (LUCIA PRO) со богат интензитет и гаранција од Canon за архивска трајност дури над 200 години, без избледување. Принтаме на оригинална фотографска хартија Canon Pro Luster Photo Paper со благо-сјајна текстура.

Додатни информации

Димензии N/A
size

15 x 20cm, 20 x 25cm, 21 x 29.7, 30 x 40cm, 10 x 15 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Услуга Принт на Фотографија

Додај во кошничка