Винтиџ Лампион Сипкав Воз

270 ден

7 на залиха

Додај доза носталгија на твојата елка со сипкавото, винтиџ вовче.

Додатни информации

Тежина 0,04 kg
Димензии 11,5 × 4 × 8 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Винтиџ Лампион Сипкав Воз

270 ден

7 на залиха