Арт Принт Cheetah – Глеј си Твоја Работа

200 ден990 ден

Гепардот, наш неофицијален заштитен знак, во нова варијанта. Погледот на најграциозното и најбрзо животно во природата, а со тоа и маичккава, кажува “Глеј си твоја работа„, и тоа е најпаметното нешто што може секој да го направи за себе.

Додатни информации

Димензии N/A
size

15 x 20cm, 20 x 25cm, 21 x 29.7, 30 x 40cm, 40 x 50cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Арт Принт Cheetah - Глеј си Твоја Работа

Додај во кошничка