Божиќен Панаѓур

7.850 ден

1 на залиха

Додатни информации

Тежина 2,4 kg
Димензии 27 × 15 × 27,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Божиќен Панаѓур

7.850 ден

1 на залиха