Божиќен Рингишпил

8.850 ден

1 на залиха

Почувствувај вистинска божиќна магија во твојот топол дом со Божиќниот Рингишпил со сијалички и Божиќна музика.

*Рингишпилот се вклучува на струја и има две опции: 1) да свети во неколку бои, да свири и да се врти; или 2) да свети и да се врти, без музика.

Додатни информации

Тежина 2 kg
Димензии 21,5 × 35 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Божиќен Рингишпил

8.850 ден

1 на залиха