Божиќна Шоља Винтиџ Дедо Мраз и Елка, сет од 2 (керамика)

900 ден

2 на залиха

Ако те фаќа блага винтиџ носталгија, сипи си го твојот омилен топол зимски напиток во керамичкава шоља налик метално лонче со илустриран дедо мраз и елка во ретро стил и уживај во добро друштво.

*една шоља собира 200мл

Додатни информации

Тежина 0,70 kg
Димензии 14 × 9,5 × 9,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Божиќна Шоља Винтиџ Дедо Мраз и Елка, сет од 2 (керамика)

900 ден

2 на залиха