Декоративен Оревокршач (дрвен), индиго

-15% Off

Original price was: 890 ден.Current price is: 755 ден.

5 на залиха

Дрвен декоративен оревокршач нека ти го краси домот сезонава и нека потсеќа на волшебството на искрената љубов.

*Предлог: За вистинска божиќна атмосфера, пушти си Nutcracker: a fantasy on Ice, балет на мраз приспособен од оригиналната the Nutcracker на Чајковски.

Додатни информации

Тежина 0,19 kg
Димензии 7 × 5 × 25,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Декоративен Оревокршач (дрвен), индиго

Original price was: 890 ден.Current price is: 755 ден.

5 на залиха