Декоративно кутивче за пари – Само Напред

-13% Off

Original price was: 80 ден.Current price is: 70 ден.

За блиските што почнуваат бизнис, положуваат возачка, дипломираат, се преселуваат, верувај нѝ – парите не се неперсонален подарок, туку полн погодок! Уште ако се фино спакувани и со твоја лична порака…

Кутивчето доаѓа со мала картичка со празен простор внатре за ваша лична порака. И малку конфети за убаво! А парите сами си ги додавате 🙂

Додатни информации

Димензии 9,5 × 6,2 × 2,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Декоративно Кутивче за пари - Само Напред / Концепт #епродавница Френкли

Декоративно кутивче за пари - Само Напред

Original price was: 80 ден.Current price is: 70 ден.