Дрвена Чинија Ирвас

500 ден

10 на залиха

Сервирај божиќни колачиња, кифлички, или мезе во дрвената чинија во облик на ирвас и додај божиќна магија на твојата трпеза на едноставен начин.

Додатни информации

Димензии 26 × 22 × 1,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Дрвена Чинија Ирвас

500 ден

10 на залиха