Лампиони Dreamy Christmas, сет од 3

520 ден

2 на залиха

*пластика
*сетот се состои од 3 различни лампиони од колекцијата Dreamy Christmas (Christmas Sweater, Jingle Bell, Rocking Pony)

Додатни информации

Димензии 8 × 8 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Лампиони Dreamy Christmas, сет од 3

520 ден

2 на залиха