Новогодишна Чинија со 3 прегради Дедо Мраз и Рудолф

1.050 ден

6 на залиха

Додај и доза божиќен дух на секоја твоја трпеза оваа празнична сезона со нашата новогодишна чинија со Дедо Мраз и Рудолф.

*не препорачуваме да се мие во машина за садови.

Додатни информации

Тежина 0,72 kg
Димензии 25 × 18 × 3 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Новогодишна Чинија со 3 прегради Дедо Мраз и Рудолф

1.050 ден

6 на залиха