Осмоаголна Стаклена Кутија за Накит

1.450 ден

3 на залиха

Осмоаголна стаклена кутија за накит која освен што ке ги чува твоите омилени модни додатоци, ке биде и совршен декоративен детал во твојот дом.

Додатни информации

Тежина 0,36 kg
Димензии 16 × 11 × 6 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Осмоаголна Стаклена Кутија за Накит

1.450 ден

3 на залиха