Пастелни декоративни велигденски јајца (green), сет од 6

250 ден

9 на залиха

Додатни информации

Тежина 0,04 kg
Димензии 4 × 4 × 5,5 cm

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Пастелни декоративни велигденски јајца (green), сет од 6

250 ден

9 на залиха