Подарок Среќна Слава со Флаша Бело Вино

1.900 ден

1 на залиха

Малку поразличен подарок за слава за посебните луѓе во твојот живот. Подарокот се состои од:

– Декоративно Пакување
– Флаша Бело Вино Траминец со Налепница Среќна Слава
– Тефтер за Рецепти
– Честитка Среќна Слава
– Свеќа во облик на шишарка (кафеава)
– Гранче Еукалиптус (вештачко)
– Ferrero Rocher чоколатца (вкупно 16 или 1 цела кутија)

Description

Оценки и коментари

Сѐ уште нема коментари

Остави оценка

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Подарок Среќна Слава со Флаша Бело Вино

1.900 ден

1 на залиха